Re: •√•

Miremel | 16.06.2013

Já zase často nechápu, proč se tady někdo, kdo si myslí, kdovíjak to tu není trapné, vůbec vyjadřuje? To si myslíš, že něco změníš tím, že nás tu všechny označíš jako trapky? Skutečně si myslíš, že tím cokoliv obrátíš k lepšímu? Budu předpokládat, že nejsi tak naivní, aby sis to myslela a dojdu tedy k jedinému možnému závěru a to tomu, že se tu chceš vydávat za nadřazenou a inteligentnější. Nejsi, drahoušku. Odpusť, ale nejsi. Ale alespoň umíš psát pravopisně správně (jakž takž, "výmíšlet" mi málem pozvracely mozkové buňky), to se cení.
Máme novou smečku, pro tvou informaci, děkuji za péči.
Nikdo z adminů to skutečně nebyl, už jen z toho důvodu, že jsem to tu v poslední době vedla téměř sama a já vážně neměla chuť ničit něco, co jsem, stejně jako hodně ostatních vlků, nazývala domovem.
Myslíš si, že jsem všichni jen chudáci? Co by pak tvůj příspěvek dělal z tebe?
Asi si každý z nás myslí, že je něčím výjimečný. A jestli mezi to patří i fakt, že byl v jedné z nejslavnějších smeček na české síti, pak si myslím, že je to dobře. Všichni jsme machři a měli bychom na to pamatovat.
Vymýšlet originální nadávky? A ty máš jako něco proti originálním nadávkám, ty brokolice? S tím soutěžením máš však možná pravdu.
Pro hackery je zábava ledacos, jestli i tohle, tak prosím, ať se alespoň pobaví. Možná to bude potřebovat. Možná totiž tam někde v koutku jeho svědomí číhá něco, co mu bude neustále připomínat, co udělal. Možná tam někde v hlavě bude mít hlas, co mu bude šeptat, kolika lidem zničil svět, kolika lidem vzal i tu poslední naději na porozumění.
Jsme jen trapky? Zamysli se znovu.
Ale tvoje post scriptum mi přijde inteligentní, takže se k němu dále vyjadřovat nebudu.
S tajemstvím v očích
Miremel Mysterious

Přidat nový příspěvek