Re: Re: •√•

Nicol | 01.07.2013

Ahoj, Miremel, Nicol sa vracia. Odpusť mi to čo som písala na webe Loba, bolo to fakt zúfale, strašne sa za to hanbím. Nabudúce budem viac rozmýšľať, až teraz si to všetko uvedomujem. Bola som fakt blba, zaslepená tým že som chcela raz byť uznávaná, chcela som niekam patriť, chcela som aby ste ma mali fakt radi. Ale všetko som to pokašľala, zničila, proste som si JA všetky sny perfektne zhodila. Stále mi je s toho blbo, ospravedlňujem sa. Viem že to môže prísť ako líškanie alebo čo, ale fakt mi je to ľúto. Proste som chcela pozornosť ktorú som nemohla mať, chcela som byť aspoň s časti ako vy. Ale bola som trápna, aj ten môj web Liotto je trápny, všetko čo som urobila je trápne...Chcem sa zmeniť... prosím, môžem dostať ďalšiu šancu?
Bola som namyslené decko a teraz som si to uvedomila. Zmenila som seba, moju postavu, moje sny. A ďalej chcem vyrastať s pocitom, že môžem niekde prísť, keď som smutná, že ma ktosi podrží, že je na tomto svete niekto ako ja. Príjmete ma medzi seba znova? Sľubujem že budem verná svojej svorke, všetkým jej rozhodnutiam aj tým čo bude chcieť urobiť či nie.
Ste úžasný, a od skončenia Loba, sa cítim sama.
Miremel, hlavne tebe sa ospravedlňujem. Bola som blbá a hádavá, ale z toho som už vyrástla.
Veľa vlkov mi má čo odpustiť, ale najviac sa chcem ospravedlniť tebe a Bloodymu (Rinovy).
Prímaš moje ospravedlnenie?
Či nie?
Povedz, môžem sa zmeniť, môžem byť taká aká byť chcem?

Přidat nový příspěvek