Re: Re: Re: Co se to jenom stalo?

Miremel | 17.08.2013

Ale vždyť já vím, kdo jsi. Tvůj styl psaní, tvoje oslovení a tvoje názory naprosto přesně poukazují na tvou osobu. Jsi nezaměnitelná :)
A děkuji ti. Za všechno ti navždy děkuji.
Avšak... Ani nevíš, jak moc bych ti chtěla věřit. Nemůžu, ale chtěla bych. Já vím, jaká jsem. Znám svoje myšlenky, znám své já, vím, že nejsem člověk hoden následování. Vlčice možná, člověk však ne.
Jednu věc ti chci v tvém textu však vyvrátit. Máš takovou fantazii, že můžeš být kýmkoliv. A nejen to. Ty k tomu máš vůli, odhodlání a víru.
Nevím, kolik osob si tohle přečte. Ale chci, aby každý, kdo si toto přečte, věděl jedno. A sice, že ta bezejmenná osoba... Je hrdinka.
Hloubali jste někdy někdo nad tím, co vlastně znamená být hrdinou?
Neznamená to mít nezničitelný štít, ani to neznamená mít stroj času.
Nezáleží na tom, jestli jste v minulosti byli vrah či oběť šikany.
Nezáleží na tom, zda nesete starobylé znalosti či plavat rychlostí ponorky.
Všechno je uvnitř.
Možná tahle osoba nechrání celé Spojené státy, ale víte co? Ona dokáže možná mnohem víc, než to.
Vstává, když spadne a nezastavuje se, dokud nedosáhne svého cíle, dělá všechno pro své sny, věří ve spravedlnost a sama ve jménu spravedlnosti koná, nepotřebuje jít s davem, má vlastní názory, je inteligentní, silná, moudrá, úžasná a hlavně... Dává naději.
Kolikrát jsem prostě nechtěla vstát. Kolikrát jsem prostě neměla sílu vstát a zase jít. Kolikrát mě tak bolelo to, kým jsem a v čem všem jsem selhala.
Ale ona tu byla. Podala mi ruku a řekla: "Dokážeš to."
Protože to je prostě ona.
Ta, která pomáhá, ale nikdy neprosí, aby někdo pomohl jí. Která nikdy nepotřebuje, aby se za to lidé odvděčili.
Jsem jí navždycky dlužná. Děkuju.
A pro všechny, co tohle čtou, chci, abyste si zapamatovali, že tahle dívka je vlčice s OBĚMA srdci na pravém místě. (Teď to většina z vás nepobrala, ale to je účel.)
Vím, že to, co jsem napsala, prakticky vůbec nesouvisí se situací ve smečkách, ale prostě jsem to chtěla napsat, aby to tu třeba jednou našla. Abyste to tu našli vy.
Chci, aby ona věděla a aby všichni věděli, že existuje osoba, která vždycky vstala, přes jakoukoliv bolest. Že je vždycky všechno možné a nikdy se nic nemá vzdávat.
Because... This is what it takes to be a hero.

Přidat nový příspěvek