Vzpomínky..

Iszryl | 23.05.2014

Vím že si tento příspěvek nikdo nepřečte, a pokud ano tak uběhne mnoho měsíců od jeho napsání, i přesto mně něco nutí ho zde napsat. Je to více než rok co jsem ze smečky dobrovolně odešla, protože byla ze smečky vyhozena jedna má tady na smečce poměrně blízká kamarádka.. A je to možná i více než 2 a půl roku co jsem zde přímo na tuto stránku byla přidána jako nový člen smečky.. Hřeje mně, ale přitom bolí u srdce když si vzpomenu na ty časy když jsem sem chodívala několikrát do dne, hrála tzv. ,,Hry'', ty velké v mnoha skupinách mi v paměti zůstaly do dnes. Vidím že stránky byly napadeny více než jednou ale vidím že se stále držíte a stále smečka existuje. Musím se vždy usmát když vidím že se nevzdáváte a stále dále žijete svůj život vlka. Možná mne někteří stálí členi pamatují, byla jsem zde v rodině možná od roku 2011-2013. Ale vše má své špatné a dobré. Pro mně je to špatné že část mně lituje že jsem odešla a druhá část je ráda že udělala tu dobrou věc.. To vím, určitá osoba za kterou jsem se zastávala když všichni byly proti ní mi po pár týdnech či možná měsících za to i poděkovala, a to je věc která zahřeje člověka u srdce. Ale to dobré pro mně je že se už více věnuji svému osobnímu životu, věnuji se svým koníčkům a přátelům.. ale také i dobré vzpomínky zůstaly. Tento příspěvek je jen pár slov které bych chtěla říci, a vzpomínky bývalého člena který hrdě odešel.. Možná hrdě, ale nevěřily by jste kolik mnoho slz mi steklo po tvářích.. Vždy jsem byla citlivá, a opustit svou ,,druhou rodinu'' nebylo pro mne jednoduché. Jak jsem řekla, tento příspěvek je jen mnoho bezvýznamných slov které jsem jen chtěla sdělit. Nevím jestli si tohle někdy přečte někdo kdo si mně pamatuje jako člena této smečky, jestli si to vůbec někdo někdy přečte, ale chci říct že i když jsem odešla možná trochu bouřlivě, stále na tuto smečku vzpomínám v dobrém, a jsem ráda že se stále držíte. Přeji vám ještě mnoho dalších zážitků ve smečce, které vám jako mně zůstaly ještě mnoho dlouho v paměti. :) - Iszryl (Nebo bych mohla říct Iszryl, Znamení Budoucnosti.) :)

Přidat nový příspěvek